Reference od našich zákazníků

Když jsem ve svých 18 letech přemýšlel, kde si koupím svojí první permici do fitka, vyhrálo to fitness KWK „v prádelně“ na Doubravce. Je otázkou, co od fitka očekáváte. Já jsem si chtěl vždy dobře zacvičit a nečekat „ve frontě“ na to, až mi někdo uvolní lavici na bench. Je příjemné potkávat fajn lidi jak na recepci, tak ve fitku jako takovém. V „aktuálním KWK“ oceňuji komplexní vybavení fitcentra a systémové rozložení strojů v každém z celkových 3 pater. Mám rád časovou nezávislost a možnost zacvičit si v 6 ráno nebo v 11 večer moc posiloven neumožňuje. Za 18 let aktivního cvičení jsem si vyzkoušel spoustu fitcenter at už v Plzni nebo Praze. Některé byly lépe, jiné hůře vybavené. Pokud se mi ale kdokoli zeptá, kde si dobře zacvičit, dostane vždy stejnou odpověd: „Jdi do KWKčka. Vzhledem k rozloze fitka a počtu strojů je jasné, že nebudeš muset dlouho na žádný stroj čekat. Pokud budeš chtít pomoc se cvičením nebo stravou, najdeš tam trenéry, kteří Ti pomohou a můžeš jít cvičit opravdu kdykoli“.
MíraChodí do fitnessu KWK FIT od r. 2005
Na KWK nedám dopustit, jakmile se pro něj rozhodnete, nebudete litovat. Chodím sem již sedmým rokem, za tu dobu jsem měl možnost navštívit převážnou většinu fitcenter v Plzni, ale pokaždé jsem zůstal stálým cvičencem v KWK. Výhodou je rozloha celého fitka, kdy ani v největší špičce vás nečeká žádné čekání na stroje, k tomu přičtěte bezkonkurenčně nízké ceny předplatného a perfektní partu ostatních návštěvníků i trenérů a máte vybrané místo, kde budete trávit spoustu vašeho volného času. Navíc bonus pro ty, kteří mají nepravidelnou pracovní dobu, s předplatným je pro vás otevřeno 24 hodin denně 🙂
PetrChodí do fitnessu KWK FIT od r. 2009
Do "kávékáčka" chodím ráda už řadu let. Je tady příjemné prostředí, dobře si zacvičím a cítím se tu jako doma. Výhodou je, že je otevřeno nonstop a člověk může přijít, kdy mu to vyhovuje. Přesto, že již nejsem nejmladší, nikdo nade mnou neohrnuje nos a dobré zkušenosti mám i s vedením fitka nebo s děvčaty z recepce, které mi při řešení problémů vždy vyšly vstříc.
HankaAktivní důchodkyně, chodí do fitnessu KWK FIT od r. 2008
Stěžovat si můze jen hlupák,cvičím pravidelně 31 let, už jsem prošel spoustu fitek,včetně vetšiny v Plzni. Kwk mi vyhovuje úplně nejvíc.Zařizeni je sice starší,ale perfekně funkční.Obsluha ochotná a příjemná, né jak ty namyšlený barbiny nacpaný silikonem a spálený ze solárek na uhel, jaký je mozno videt jinde😃 Já osobně, co trénuju u vás ty 2 roky, tak jsem se stal 3 násobným mistrem světa a držitelem jak Evropskýho, tak Světovýho rekordu.To není samochvala, ale jen tím chci říct, že pokud si někdo na něco stěžuje, není chyba ve fitku, ale v lidech samotných.Podmínky poskytuje Kwk perfektní, zbytek už je na každým. Hledat chyby a na něco si stěžovat, je fakt nesmysl a poukazuje to na inteligenci těch lidí, co si stěžujou, toť můj vyčerpávající názor. Jste jednoznačně top v Plzni.Tak to prostě je.
MirekChodí do fitnessu KWK FIT od r. 2016

Vašich názorů si velice vážíme! Děkujeme! 

Sdělte i vy nám svůj názor na e-mail: info@kwkfit.cz a dostaňte od nás dárek!