Reference od našich zákazníků

Když jsem ve svých 18 letech přemýšlel, kde si koupím svojí první permici do fitka, vyhrálo to fitness KWK „v prádelně“ na Doubravce. Je otázkou, co od fitka očekáváte. Já jsem si chtěl vždy dobře zacvičit a nečekat „ve frontě“ na to, až mi někdo uvolní lavici na bench. Je příjemné potkávat fajn lidi jak na recepci, tak ve fitku jako takovém. V „aktuálním KWK“ oceňuji komplexní vybavení fitcentra a systémové rozložení strojů v každém z celkových 3 pater. Mám rád časovou nezávislost a možnost zacvičit si v 6 ráno nebo v 11 večer moc posiloven neumožňuje. Za 18 let aktivního cvičení jsem si vyzkoušel spoustu fitcenter at už v Plzni nebo Praze. Některé byly lépe, jiné hůře vybavené. Pokud se mi ale kdokoli zeptá, kde si dobře zacvičit, dostane vždy stejnou odpověd: „Jdi do KWKčka. Vzhledem k rozloze fitka a počtu strojů je jasné, že nebudeš muset dlouho na žádný stroj čekat. Pokud budeš chtít pomoc se cvičením nebo stravou, najdeš tam trenéry, kteří Ti pomohou a můžeš jít cvičit opravdu kdykoli“.

MíraChodí do fitnessu KWK FIT od r. 2005

Na KWK nedám dopustit, jakmile se pro něj rozhodnete, nebudete litovat. Chodím sem již sedmým rokem, za tu dobu jsem měl možnost navštívit převážnou většinu fitcenter v Plzni, ale pokaždé jsem zůstal stálým cvičencem v KWK. Výhodou je rozloha celého fitka, kdy ani v největší špičce vás nečeká žádné čekání na stroje, k tomu přičtěte bezkonkurenčně nízké ceny předplatného a perfektní partu ostatních návštěvníků i trenérů a máte vybrané místo, kde budete trávit spoustu vašeho volného času. Navíc bonus pro ty, kteří mají nepravidelnou pracovní dobu, s předplatným je pro vás otevřeno 24 hodin denně :-)

PetrChodí do fitnessu KWK FIT od r. 2009

Do "kávékáčka" chodím ráda už řadu let. Je tady příjemné prostředí, dobře si zacvičím a cítím se tu jako doma. Výhodou je, že je otevřeno nonstop a člověk může přijít, kdy mu to vyhovuje. Přesto, že již nejsem nejmladší, nikdo nade mnou neohrnuje nos a dobré zkušenosti mám i s vedením fitka nebo s děvčaty z recepce, které mi při řešení problémů vždy vyšly vstříc.

HankaAktivní důchodkyně, chodí do fitnessu KWK FIT od r. 2008

Při vstupu do KWK fitness vás přivítá velmi přátelská, až téměř rodinná atmosféra, ve které je vždy radost cvičit. Vyhovuje mi široký výběr strojů, díky němuž není třeba časté improvizace v tréninkovém plánu a velkou výhodou proti jiným fitness centrům vidím v otevírací době, která je pro členy centra 24 hodin denně.

KáťaStudentka VŠ, fitness nadšenec, chodí do fitnessu KWK FIT od r. 2015

KWK FIT mohu doporučit každému ať už je jeho vysněný cíl ohledně formování postavy jakýkoliv. Podle mého názoru se jedná o nejlepší fitko v Plzni a to díky NONSTOP otevírací době, nezměrné škále posilovacích strojů a náčiní, profesionálnímu přístupu ze strany trenérů a personálu a celkově přátelskému prostředí, díky kterému se prostory KWK FIT stalý mým druhým domovem.

TerezaStudentka VŠ, chodí do fitnessu KWK FIT od r. 2015

Já mám s fitkem KWK samé kladné zkušenosti. Velice milá a ochotná vedoucí, zástupce i slečny na recepci. Vždy když potřebuji velmi ochotně poradí, nebo pomůžou. Jako obrovskou výhodou a tím i nepřekonatelné v konkurenci, je non stop otevírací doba, velký počet strojů i místa, takže jsem nikdy něměla pocit, že jsem něčím, nebo někým omezována. Mám za sebou i 2 vstupy do solária a také maximální spokojenost. Takže se těším na další a další minuty strávené ve velmi příjemném prostředí. Touto cestou děkuji celému teamu KWK za skvělou práci.

SimonaChodí do fitnessu od května 2017

Vašich názorů si velice vážíme! Děkujeme! 

Sdělte i vy nám svůj názor na e-mail: info@kwkfit.cz a dostaňte od nás dárek!